Бонус во Bet365 – зголемени квоти на одредени натпревари

Bet365
Bet365

Обложувалницата на Bet365 веќе подолг период е број еден во поглед на обложувањето на интернет. Имено, оваа обложувалница редовно знае да ги изненади своите корисници со нови промоции и различни бонус понуди.

Овој пат нудат зголемени квоти за одредени натпревари. За да ги добиете зголемените квоти вие апсолутно не треба да направите ништо освен да го отворите натпреварот кој сакате да го изиграте и да ја изберете зголемената квота која е понудена.

Понудената квота е обележана во табот Enhanced Prices.

Квалификувани лиги за зголемени квоти се:

  • Лига на шампиони – групна и нокаут фаза
  • Англија – Премиер лига, Чемпионшип, Лига 1, Лига 2
  • Англија – ФА Куп, ЕФЛ Куп
  • Лига Европа – групна и нокаут фаза

Во оваа промоција се валидни облозите кои се уплатени пред почетокот на натпреварот и од горенаведените лиги. Исто така овие облози не се квалификувани за понудата Акомулатор бонус и предвремена исплата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*